قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نوین تایم مجموعه ای از جدیدترین ساعت ها و زیبا ترین نقره جات روز

Novintime

09105781757 051-35511065
همه روزه 8:30 تا 20:30

شرکای تجاری برندهای ساعت

watch brands and cooperations

بسیاری از برندهای لوکس ساعت مچی با سازمانها و شرکتهای مختلف جهان که در زمینه های گوناگون فعال هستند مشارکت و همکاری می نمایند. این همکاریها علاوه بر منافع تکنولوژیک و سازمانی، این شرکتها را برای داشتن یک تصویر مثبت در جهان یاری می کنند و در انتها باعث افزایش فروش آنها خواهند گردید. هر برند ساعت سعی می کند برای خود یک یا چند شریک تجاری معتبر داشته باشد تا مشتریان را برای خرید محصولات خود مجاب نماید. در اینجا به چند نمونه از این همکاریها اشاره می نماییم:

 برند IWC و شرکت SANTONI

برند  IWC که در شهر شوفا هاوسن (SCHAFFHAUSEN) کشور سوئیس تاسیس شده با تولید ساعتهای خوش استیل و شیک با درجه کیفی بالا به شهرت رسیده است. دو مجموعه PORTUGUES  و PORTOFINO این برند شامل مدلهای متنوعی بود که توسط مشتریانی خریداری می گردید که دارای انواع و اقسام  لباسهای مد روز بودند و به دنبال یک ساعت مناسب و شایسته جهت هماهنگ نمودن با لباسهایشان می گشتند. فلسفه این گونه از مشتریان لذت بردن از وسایل لوکس در زندگیشان است. در این راستا دو شرکت IWC  و SANTONI  با حرکتی عاقلانه و مفید با یکدیگر شروع به همکاری نمودند.
سانتینی یک شرکت بزرگ و متعلق به یک خانواده ایتالیایی است که سالها در زمینه تولید کفش های چرمی و کمربند های زیبا فعالیت دارد. شهرت این شرکت به خاطر استفاده از رنگهای منحصر به فرد است که توسط متخصصان ماهر با روشهای خاص تهیه می گردد. از سال ۲۰۱۱ شرکت سانتینی با همان روش منحصر به فرد شروع به تولید بند ساعتهای شرکت
IWC  نمود و باعث شد مشتریان این دو برند بتوانند رنگ بند ساعت خود را با رنگ کفش و کمربند خود ست نمایند.

شرکای تجاری برندهای ساعت-نوین تایم

برند PATTEK LHILIP و شرکت TIFFANY&CO

شرکت “تیفانی اند کو” یک شرکت کالای لوکس آمریکایی است که در زمینه طراحی، ساخت و فروش جواهر آلات مانند طلا، نقره و الماس فعالیت می کند. این شرکت سالهای زیادی است که به عنوان شریک تجاری برندهای معتبر ساعت با آنها همکاری میکند و در بعضی موارد این شرکت جواهرات قیمتی و ارزشمند ساخت خود را بر روی صفحه اصلی ساعتهای مخصوص برند پاتک فیلیپ قرار می دهد. البته در بعضی از حراجی ها و زمانهای رونق بازار ممکن است برندهای دیگری مانند رولکس یا امگا نیز باشند که از جواهرات این شرکت  بر روی ساعتهای خود استفاده نمایند ولی مهمترین و پر بازده ترین برندی که بااین شرکت همکاری می کند پاتک فیلیپ است.

شرکای تجاری برندهای ساعت-نوین تایم

برند OMEGA  و سازمان NASA

شاید این همکاری را نتوان یک شراکت تجاری نامید ولی برند امگا از نام ناسا در جهت اهداف بازاریابی خود استفاده می نماید به همین خاطر این همکاری در اینجا ذکر شده است.
بدون شک داستان ارسال ساعت امگا به کره ماه یکی از بهترین و مهمترین ابزارهای بازاریابی است که یک برند معتبر ساعت از آن استفاده کرده است. در سال ۱۹۶۲ سازمان ناسا سه برند رولکس، لانبردین ویتنور و امگا را مورد بررسی قرار داد و در این بین برند امگا مدل
SEA MASTER  به طور رسمی برای کاوشهای فضایی برگزیده شد. در سال ۱۹۶۹ نیز باز آلدرین به عنوان دومین انسانی که قدم به کره ماه نهاد این ساعت را به دست خود بسته بود.

در سال ۱۹۷۰ امگا این شعار را به عنوان شعار تبلیغاتی خود برگزید که بسیار مورد توجه قرار گرفت:

اگر برای ناسا کافی باشد برای شما نیز کافی است.

برند ROLEX و مسابقات فرمول ۱

PIERLLY (شرکت تایرسازی ایتالیایی)، DHL (شرکت بزرگ حمل و نقل آلمانی) و ROLEX. این سه بزرگترین و ثروتمندترین شرکتهایی هستند که تاکنون اسپانسر پرطرفدارترین مسابقات ورزشی  جهانی شده اند.
هر کس که مسابقات فرمول ۱ را دیده باشد حتماً نام تجاری رولکس را بر روی اطلاعات رقابت و جدول زمان بندی و قسمتهای دیگر مشاهده کرده است. برند رولکس هیچ ساعت خاصی با نام فرمول ۱ ندارد اما روشن است که مدل
DAYTONA یک ساعت مسابقه ای در مجموعه خودش می باشد. این یک شراکت سنگین برای رولکس است که هر شرکتی قادر به انجام آن نیست ولی واضح است که ارزشش را دارد.


 نوین تایم - Rolex Daytona

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :